השקעה עתידית: יותם שמול בהפועל חיפה

הגארד מנבחרת הנוער חתם על חוזה ארוך טווח בהפועל "בי-קיור לייזר" חיפה: "נרגש להצטרף למועדון היסטורי". היו"ר יובל רוסמן: "רואים את הפוטנציאל שבו"

04/07/2021  | חדשות

מועדון הכדורסל הפועל "בי-קיור לייזר" חיפה הודיע הערב (ראשון) על החתמתו של יותם שמול, גארד בן 18 המתנשא לגובה 1.95 מ'. בהודעת הקבוצה נמסר כי "שמול שמשחק בעמדת הגארד מגיע אלינו לשלוש שנים כראייה עתידית של המועדון לקידום ופיתוח צעירים. על פי ההסכם, בעונה הבאה ישחק באחת מקבוצות הליגה הלאומית במסגרת הכרטיס הכפול, אך בעיקר יהיה חלק מהסגל של המועדון בעונה הקרובה".

שמול נמנה על הסגל המורחב של נבחרת הנוער של ישראל, איתה הוא מתאמן בימים אלו. הוא החל את דרכו במחלקת הנוער של הפועל עמק יזרעאל ובשנה האחרונה שיחק באקדמיה של הכוכב האדום בלגרד הסרבית.  הוא חתם במועדון באמצעות סוכנו מתן סימן טוב.

"אני שמח ונרגש להצטרף למועדון היסטורי כמו הפועל חיפה", אמר שמול, "אני מתרגש להיות חלק ממועדון שקידום שחקנים הוא חלק מהתהליך להצלחה ומטרות המועדון. מתחייב לתת את כולי! יאללה הפועל".

יו"ר המועדון, יובל רוסמן: "יותם מתאמן איתנו בתקופה האחרונה ורואים את הפוטנציאל שבו להתפתח בשנים הקרובות לשחקן לגיטימי בליגת העל. אני משוכנע שהמועדון שלנו יידע לקדם אותו עד לשם".

 

 

מוק' יורופקאפ: ניצחון גדול להפועל חיפה

מוק' יורופקאפ: ניצחון גדול להפועל חיפה

29/09/2021
היום: חיפה ונס ציונה במוקדמות היורופקאפ

היום: חיפה ונס ציונה במוקדמות היורופקאפ

28/09/2021
צפו: הצהרת כוונות של קאדים אלן

צפו: הצהרת כוונות של קאדים אלן

22/09/2021