"הקלע של המדינה": תצוגת שיא לבני קפלן

הסקורר הנפלא ממחלקת הנוער של הפועל "בי-קיור לייזר" חיפה צלף 30 נקודות בגמר ועלה שלב בתחרות של מנהלת הליגה בשיתוף מפעל הפיס (צילום: לילך וייס)

02/06/2021  | חדשות

בפעם השנייה ברציפות, בני קפלן הוא מנצח תחרות מוקדמות "הקלע של המדינה" של מנהלת הליגה בשיתוף מפעל הפיס בחיפה. הצלף הנהדר ממחלקת הנוער של הפועל "בי-קיור לייזר" חיפה סיפק את תצוגת הקליעה הכי טובה העונה במעמד הגמר, סחט תשואות מ-1,000 האדומים ביציעי רוממה ולקח את הכרטיס לשלב הארצי בתחרות.

אריאל אמסלם בן ה-19, שזוהי השנה השלישית ברציפות שלו בתחרות, דורג ראשון בשלב חצי הגמר עם 19 נקודות, אחת יותר מקפלן שהקדים את רועי רודה ודרור רוזן. אמסלם עלה לזרוק ראשון בגמר וקלע 23 נקודות, אלא שאחריו עלה קפלן, לא החטיא כמעט אף זריקה ועם 30 נקודות עלה לשלב הארצי בתחרות. התחרות נערכה במהלך משחק הפלייאוף בין הפועל חיפה המקומית להפועל "יוסי אברהמי" אילת.


צילומים: לילך וייס

בתוך כך, נמשכת ההרשמה באתר מנהלת הליגה למועדים הקרובים של תחרויות המוקדמות: ביום חמישי 3.6 בהדר יוסף בתל אביב וביום שישי 4.6 בלב המושבה בנס ציונה. לחצו כאן להרשמה למועד המועדף עליכם/ן.

גם השנה יקיימו מנהלת הליגה ומפעל הפיס 15 תחרויות מוקדמות של "הקלע של המדינה" ב-12 אולמות הליגה, מאילת בדרום ועד נהריה בצפון ובנוסף יתקיימו תחרויות גם בדימונה ובהוד השרון. ארבעת העולים מתחרות המוקדמות ישתתפו בהמשך בתחרות הגמר המקומית, שתיערך במחצית המשחק המרכזי של ליגת ווינר סל, והזוכה מביניהם יעפיל לשלב חצי הגמר הארצי בפלייאוף.

בשלב חצי הגמר הארצי שיתקיים במהלך סדרות חצי גמר הפלייאוף ישתתפו 16 קלעים, מתוכם יעפילו ארבעה בלבד לגמר הגדול שיתקיים במהלך סדרת הגמר של ליגת ווינר סל. הזוכה הגדול בתחרות הגמר יקבל פרס בשווי 8,000 שקלים. הזוכה במקום השני יקבל פרס של 3,000 שקלים, בעוד מקומות 3-4 יזכו ב-1,000 שקלים כל אחד. התחרויות נערכות בהתאם להוראות והנחיות משרד הבריאות.

סיום עונה נהדרת

סיום עונה נהדרת

02/06/2021
צפו: התעלות של הישראלים בהפועל חיפה

צפו: התעלות של הישראלים בהפועל חיפה

30/05/2021
ניצחון נאה להפועל חיפה בדרך למקום 5

ניצחון נאה להפועל חיפה בדרך למקום 5

29/05/2021