"המטרה שלנו זה קודם כל לשרוד"

אלעד חסין במסיבת העיתונאים של הפועל "בי-קיור לייזר" חיפה: "כל משחק הוא קרב, רוצים להיות מקבוצות ההגנה הטובות בליגה". אופק אביטל: "נגיע צנועים"

28/10/2020  | חדשות

העולה החדשה לליגת ווינר סל, הפועל "בי-קיור לייזר" חיפה, ערכה היום (רביעי) מסיבת עיתונאים וירטואלית לרגל תחילת עונת 2020-2021 בשבוע הבא, בהשתתפות המאמן אלעד חסין, המנכ"ל יובל רוסמן והקפטן אופק אביטל.

"כשהחתמנו שחקנים למועדון, דיברנו על ה-DNA שחשוב לנו ליצור פה", אמר חסין, "אנחנו רוצים להיות אחת מקבוצות ההגנה הכי טובות בליגה. זה דבר שייקח זמן, אבל אנחנו רוצים להיות קבוצת הגנה. המטרה שלנו זה קודם כל לשרוד, כל משחק הוא קרב. אין טעם שנבוא ונצהיר הצהרות, זה לא לעניין עבור קבוצה שרק עלתה. אנחנו רוצים להגיע רחוק אבל אנחנו חדשים בעסק והמטרה היא קודם כל לתקוע יתד בליגה. בהחלט מרגש להיות פה".

חסין דיבר כמובן גם על הדרבי החיפאי, שייערך בליגה הבכירה לראשונה מזה שני עשורים: "כשהגעתי להפועל חיפה, דורגנו לפני אחרונים בליגה הלאומית. אמרו לי שלהפועל חיפה יש שתי מטרות: להישאר בליגה ולנצח בדרבי. לא יצא לי עדיין להיות בדרבי החיפאי, אבל כאחד שנמצא בעיר, אני יודע כמה זה חשוב, זה משחק עם הרבה יוקרה ואנחנו מחכים בקוצר רוח להזדמנות הזו".

המאמן נשאל על הסגל של המועדון: "קשה לשפוט אותו עדיין כי הוא רץ מעט זמן יחד, רק בשני המשחקים האחרונים היינו בסגל מלא אחרי שעמית (שמחון) ואיגור (נסטרנקו) החלימו. אני מרוצה ממה שיש, אבל לא נהסס אם יהיה צורך בשינויים ותיקונים. זה הסגל שאנחנו הולכים איתו למלחמה ואני מרוצה ממה שיש לנו. עשינו התאמות בהשוואה לשנה שעברה, זו ליגה עם כדורסל אחר ואתלטיות אחרת".

"הסיטואציה השנה בעייתית מאוד לכל הקבוצות", סיפר היו"ר יובל רוסמן, "המדינה הבטיחה הבטחות והיא צריכה לעמוד בהן. יש להפועל חיפה פוטנציאל קהל גדול, מחכה לנו דרבי בליגה הראשונה אחרי 20 שנה וכבר בדרבי בליגה הלאומית הגיעו קרוב ל-3,000 צופים. אין לי ספק שהמדינה תעביר את מה שהובטח ואני מאמין שהחלוקה תהיה הוגנת".

"אני רוצה שנהיה קבוצה ממושמעת ולוחמת", אמר הקפטן אופק אביטל, "זו הדרך היחידה שלנו להצליח. נגיע צנועים ואני מקווה שנמשיך את הדרך בה התחלנו בעונה שעברה".


צילומים: עודד קרני

מועדון הכדורסל הפועל בי קיור לייזר חיפה מרכין את ראשו ומשתתף בצערו של רון פלדהיים, מנכ"ל המועדון, על מות אביו.

מועדון הכדורסל הפועל בי קיור לייזר חיפה מרכין את ראשו ומשתתף בצערו של רון פלדהיים, מנכ"ל המועדון, על מות אביו.

10/01/2021  | 11:10
נפרדים מהבלקנים בטעם חמוץ

נפרדים מהבלקנים בטעם חמוץ

09/01/2021
צפו: רבע שלישי כמעט מושלם להפועל חיפה

צפו: רבע שלישי כמעט מושלם להפועל חיפה

31/12/2020