המנהלת הציעה מתווה להכנסת קהל

ההצעה למשרד הבריאות למשחקי גביע ווינר סל כוללת הפרדה של שני כיסאות לפחות בכל יציע. יו"ר המנהלת שמואל פרנקל: "רואים חשיבות גדולה בהחזרת הקהל"

02/09/2020  | חדשות

מנהלת הליגה פנתה למשרד הבריאות בבקשה להכניס קהל למשחקי גביע ווינר סל – וזאת כפיילוט למשחקי ליגת ווינר סל שייצאו לדרך באמצע אוקטובר.

במתווה שנשלח למשרד הבריאות הוצע שמשחקי טורניר קדם העונה המסורתי יערכו בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב, כאשר בכל אחד מ-24 היציעים (עליונים ותחתונים) בהיכל יורשו לשבת עד 150 אוהדים ובסך הכל לא יותר מ-3,600 צופים באולם כולו. ההושבה תהיה בכל כיסא שלישי, בצורה כזו שבין כל אוהד לאוהד יהיו שני כיסאות ריקים.

רכישת הכרטיסים תתבצע אונליין בלבד ולא תהיה מכירה פיזית באירוע עצמו, כאשר כל כרטיס יחויב ברישום שם מלא ומספר תעודת זהות. על גבי הכרטיס תופיע שעת הכניסה המותרת ליציע שאליו נרכש הכרטיס והשער שרק דרכו יתאפשר לבעל הכרטיס להיכנס לאולם. המשחקים ייערכו בהתאם להוראות משרד הבריאות כמובן, כאשר הצופים יהיו מחויבים בשמירה על ריחוק חברתי וחבישת מסיכה לאורך כל השהות באולם. בנוסף, הם יעברו מדידת חום ויחתמו על טופס הצהרת בריאות.

כל מפלס יורשה להיכנס בשעה ייעודית משלו, כך שלא תיווצר חפיפה בין הקהל בשני המפלסים. הכרטיס האלקטרוני יסרק בצורה אוטומטית על ידי מערכות בקרת הכניסה, מבלי צורך במגע של סדרן. בסיום המשחק, לא תורשה יציאה עצמאית וסדרן שיגיע ליציע יאשר לאנשים לצאת. היציאה מכל יציע תהיה מדורגת ותנוהל על ידי הפקת האירוע. הסדרנים ידאגו לפזר את האנשים במהירות וימנעו התקהלות.

יו"ר המנהלת, שמואל פרנקל: "אנו רואים חשיבות גדולה בהחזרת הקהל לאולמות, כמובן תחת כל ההנחיות וההגבלות. אנו מקווים שמשרד הבריאות יאשר זאת וכבר בגביע ווינר סל נוכל להחזיר את האוהדים, שכל כך מתגעגעים לכדורסל ולליגה".

צפו: סיגרס כיכב בדרך למקום השלישי

צפו: סיגרס כיכב בדרך למקום השלישי

09/02/2021
מבצר רוממה: עוד ניצחון יפה להפועל חיפה

מבצר רוממה: עוד ניצחון יפה להפועל חיפה

08/02/2021
פעם 3 אוואנס

פעם 3 אוואנס

04/02/2021